Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumları

Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team dizi konusu, fragmanı, yorumu ve oyuncuları hakkında detaylı bilgileri aşağıda görebilirsiniz.

Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team Dizi Konusu

Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team dizi konusu; 2023 FIFA Dünya kupasında 3. kez şampiyon olan ABD kadın milli futbol takımını konu alıyor.

Oku: Los Farad Dizi Konusu

Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team Dizi Fragmanı

Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team dizi fragmanı izlemek için aşağıdan izleyebilirsiniz.

Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team Dizi Yorum

Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team dizi yorumu; Kadınlar futbolunu çok izleme fırsatım olmadı fakat kadınlar futbolunda ön plana çıkan isimlerden Alex Morgan’ı bbu belgeselde görmek iyi oldu. 4 bölümden oluşmakta ve ortalama 50 dakika sürmektedir. Bu tarz belgeseller gördüğümde olası bizim kadınlarımızın başarısında böyle bir yapım yapılır mıydı diye içimden geçmiyor değil. Mesela Filenin Sultanları Avrupa Şampiyonu oldu ama neyse.

12 Aralık itibariyle yayına giren Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team dizisi için siz neler düşünüyorsunuz yorumlarınızı aşağıda bekliyoruz.

Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team Dizi Oyuncuları

Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team dizi oyuncuları arasında kimler var diye soranlar için; Alex Morgan, Megan Rapinoe

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*