The Continental: From the World of John Wick Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumları

The Continental: From the World of John Wick dizi konusu, fragmanı, yorumu ve oyuncuları hakkında detaylı bilgileri aşağıda görebilirsiniz.

The Continental: From the World of John Wick Dizi Konusu

The Continental: From the World of John Wick dizi konusu; Dünyanın en tehlikeli suçluluların kaldığı otel olan The Continental otelini ele geçirmek için yapılan atılmış veya nefret edilen topluluğu toplamak ve onlarla birlikte oteli almak için verdiği mücadeleyi konu alıyor.

The Continental: From the World of John Wick Dizi Fragmanı

The Continental: From the World of John Wick dizi fragmanı izlemek için aşağıdan izleyebilirsiniz.

<iframe width=”800″ height=”500″ src=”https://www.youtube.com/embed/3rQzcP3mUb8?si=NmJLK54VeqMFhopT” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>

The Continental: From the World of John Wick Dizi Yorum

The Continental: From the World of John Wick dizi yorumu; Aksiyon, Gerilim ve Suç kategorisinde yer alan dizi New York’un gizemli katillerinin yer aldığı bir oteli ele geçirmesini konu aldığını duyunca ve özellikle John Wick abimizi de sevdiğimiz için baya memnun olarak izlemeye başladığım bir diziydi. 2. bölümü daha yeni yayınlandı bir seri şeklinde direk yayınlamıyorlar bildiğim kadarıyla her hafta bir bölüm yayınlanıyor. Aksiyon olarak hatırladığım güzel sahneler var fakat bu tarz dizilerde anlaşmalar vb şeyler baya uzuna yayılabiliyor bu yüzden bazen sıkıcı hisstettiğim noktalar olsa da izlemeye devam edeceğim.

22 Eylül itibariyle yayına giren  The Continental: From the World of John Wick dizisi için siz neler düşünüyorsunuz yorumlarınızı aşağıda bekliyoruz.

The Continental: From the World of John Wick Dizi Oyuncuları

The Continental: From the World of John Wick  dizi oyuncuları arasında kimler var diye soranlar için; Colin Woodell, Hubert Point-Du Jour, Jessica Allain

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*